ARÇELİK RENKLİ BOZDOLABI


Geçmişin çizgilerini, bugünün teknolojisi ile buluşturan Arçelik, 50. yılına özel Nostaljik ve renkli buzdolabı üretti.

Arçelik A.Ş., 50’inci yılına özel, nostalji buzdolabı üretti. Geçmişin çizgilerini, bugünün teknolojisi ile buluşturan Arçelik, sınırlı sayıda ürettiği buzdolabıyla mutfaklarda nostalji rüzgarları estiriyor.
 
Nostalji serisinde geçmişin çizgilerini ön plana çıkarabilmek amacıyla özel tasarlanan buzdolabı, sahip olduğu çizgisi ve kullanılan özel boyama sistemiyle tüketicilere, yıllar öncesinin sıcaklığını yaşatıyor.
 
Satışa sunulduğu andan itibaren beklenenin üzerinde ilgi gören Nostalji serisi buzdolapları, 1955 B modeli bej rengi tek kapılı seçeneğinde 217 litrelik, 1955 K modeli bordo rengi iki kapılı seçeneğinde ise 312 litrelik iç hacme sahip. Arçelik 1955 B modelinde A sınıfı enerji performansıyla düşük elektrik tüketimi sağlarken, 1955 K modelinde B elektrik tüketimi dikkat çekiyor. Her iki modelde de hızlı soğutma özelliği ve soğutucu bölmede soğuk duvar teknolojisini kullanan Arçelik A.Ş., özel şişelik ve ayarlanabilir cam rafıyla modern bir görünüm sunuyor.

arcelik-nostalji-buzdolabi-1955Barcelik-nostalji-1955K

- 10.134 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing