Arçelik Çamaşır Makinesi – Ekonomist


Arçelik’ten Dünyanın En Tasarruflu Çamaşır Makinesi
Arçelik Ekonomist Çamaşır Makinesi, A enerji sınıfından bile % 30 daha tassaruflu olmasıyla “Dünyanın En Az Enerji Harcayan Çamaşır Makinesi”, Hızlı 14 programı ile “ Dünyanın İlk En Hızlı Çamaşır Makinesi” ünvanını taşıyor.

Çevre koşullarının hızla değişimi ve tükenen doğal kaynakların tüm insanlığın hayat standartlarını tehdit ettiği günümüzde, önceliğini, ‘insana ve çevreye saygılı üretim’ olarak belirleyen Arçelik A.Ş., Dünyanın En Tasarruflu Çamaşır Makinesi’ni üretti.

Arçelik Ekonomist Çamaşır Makinesi, enerji kullanımında yüksek tasarrufu ifade eden A enerji sınıfından bile %30 daha fazla tasarruflu olmasıyla “Dünyanın En Az Enerji Harcayan Çamaşır Makinesi” özelliğini taşıyor.

Aynı zamanda hızlı 14 programı ile, yaklaşık 2 kg. az kirli çamaşırı 14 dakikada yıkayabilen Arçelik Ekonomist Çamaşır Makinesi, “Dünyanın İlk Earçelik çamasır makinesin Hızlı Çamaşır Makinesi” ünvanını da sahip.

Arçelik Ekonomist çamaşır makinesinin hayatı kolaylaştıran diğer üstün özellikleri :

Geniş hacimli çamaşırlar için özel geliştirilmiş Yorgan Programı ile yorgan, yatak örtüsü ve battaniye gibi büyük çamaşırlar kolaylıkla yıkanabiliyor.

Alerjisi olan kişilerin giysileri için özel olarak tasarlanmış Hijyen Programı ile daha uzun ısıtma süresi ve ilave durulama özelliği ile yüksek hijyen sağlanıyor.

Moda 40 Programı sayesinde viskon, rayon içerikli yıkamaya hassas giysiler, baskılı t-shirt ve bluzlar güvenle yıkanabiliyor.

Elde Yıkama programı ile, yalnızca elde yıkanabilir uyarısı bulunan, hassas çamaşırlar gönül rahatlığı ile makinede yıkanabiliyor. Yavaş ve dengeli hareketler ile çamaşırlara zarar vermeden yıkayarak elde yıkama hassasiyeti sağlıyor ve çamaşırların ömrünü uzatıyor.

Zaman programlama özelliği ile program bitişi 24 saate kadar programlanabiliyor. Böylelikle, tekrar müdahaleye gerek olmadan belirlenen saatte programa başlayıp çamaşırlar yıkanabiliyor.

8 kg. Maksimum Çamaşır Kapasitesi ile, bir defada çok daha fazla çamaşır yıkayabilme imkanı vererek hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlıyor.

34 cm’lik Büyük Yükleme Ağzı sayesinde bornoz, çarşaf gibi büyük parça çamaşırlar zorlanmadan yüklenebiliyor.

Özel motor teknolojisi ile, standart makinelerden çok daha sessiz olması konfor sağlıyor.

- 1.528 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing