Arçelik Mutfak Dolabı Modelleri


Arçelik. son yıllarda yaptığı ataklar ile modüler mutfak satışlarını geçen yıllara göre yüzde 250, ankastre ürünlerindeki saltalarını ise yüzde 500’ün üzerinde artırdı. Özel projelendirme sistemi ile kişiye özel mutfaklar yaratan Arçelik Mutlak hazır mutfak sektöründe Avrupa’nın en iyi mutfak markalarım, ileri teknoloji, sabit ve güvenilir fiyat politikası, yaygın servis ağı ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde Arçelik garantisi ile sunmaya devam ediyor İthal mutfak pazar lideri Arçelik Mutfak. Almanya ve İtalya ‘nın önde gelen mutfak markalarından Nolte Küchen ile Spagnol Cucine ‘nin en estetik, ergonomik ve fonksiyonel ürünlerini tüketicilere sunuyor, kişiye özel mimari hizmet, geniş ürün yelpazesi, yüzlerce çeşit ile tasarım konuşumla üstünlüğünü de ortaya koyuyor.

Arçelik mutfak kullanıcıları, ücretsiz keşif ve projelendirme, mutfağa özel tasarım yazılımı, ankastre ürün gamıyla paket ürün avantajı ile uygulama aşamasında da ayrıcalıklı bir hizmet anlayışı ile buluşuyor.

Arçelik

Çalışma ve mutfak şekline uygun yerleştirilmiş tasarımlar, değişken yükseklikte tezgâhlar, fonksiyonel ışıklandırma, baza çekmeceleri. 75 cm derinliğe ulaşan ve 80 kg ya kadar taşıma kapasitesine sahip çekmeceler, standart “blııe motion ” yumuşak kapanır çekmeceler, tamamen contalı kapak sistemleri, 1000 ‘den fazla model ve kapak kombinasyonu bulunuyor.

 

Arçelik Mutfak Dolabı- Arte

arçelik mutfak arte dolabı

Arçelik Mutfak DolabıForma

Arçelik Mutfak Dolabı FORMA

Arçelik Mutfak DolabıGalaxy

arcelik-mutfak-dolabi-galaxy

arcelik-mutfak-dolabi-galaxy2 

 

- 37.962 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing