Arstil Fiyat Katalogu


ARSTİL TÜM ÜRÜNLER FİYAT KATALOGU

arstil

Arçelik’in mobilya markası olarak 2004 yılında faaliyete geçen Arstil, 3 yıl gibi kısa bir sürede 80 münhasır bayiye ilave olarak Arçelik ve Beko bayilerinde kurulu 400’e yakın corner ile ülke çapında yaygınlık sağlamış ve hızla büyümeye devam etmektedir.

“Türk evlerinin yaşam kalitesini artırmak” vizyonu ile yola çıkan Arstil Mobilya Türkiye’de güncel trendler ,rahatlık ve fonksiyonellik gibi kriterleri öne çıkararak üretim değil müşteri odaklı ülkemize uygun çağdaş alternatifler sunmaktadır.

Yatak odası,yemek odası,genç ve çocuk odaları ,oturma grupları, yatak-baza, ev tekstili ve halıdan oluşan binlerce ürünü tüketicilerin beğenisine sunan Arstil Mobilya insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürünleri ile Türkiye’nin Avrupa Standartlarında ilk ve tek mobilyasıdır.

Nakliye ve montajından servis ve yedek parçasına ülkemizde çok iyi bilinen bir güvenin sembolü olmuş Arçelik satış sonrası hizmetlerini ve yaygın servis teşkilatını Arstil olarak mobilyaya taşıyarak bu konuda da bir ilki gerçekleştirmektedir.

Fiyat kalite dengesini gözeterek tüketiciyi aldatmadan Koç güvencesi ile müşterilerine en uygun fiyatları ve ödeme imkanlarını sunmaktadır.

Geçmişin değil geleceğin mobilyasını sizlere sunan Arstil çok kısa bir sure içinde ülkemizin lider mobilya markası olacaktır.

Arstil’le ilgili her türlü bilgiye 444 1 808 numaralı çağrı merkezinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz…

ARSTİL Ürünlerini İncelemek için

arstil-fiyat-katalogu

Arstil Fiyat Kataloğu

- 6.133 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Arstil Fiyat Katalogu”

  1. […] Karya TV StandıArstil LARA TV StandıArstil Linos Ahşap TV StandıArstil Ahşap Flora TV StandıArstil Fiyat KataloguİKEA 2010 KataloguSıradışı Çalışma Masası […]

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing