Casakids Çocuk Odası Tasarımları


CASAKids‘ den tek parça çocuk odası takımı tasarımı. Klasik çok parçalı çocuk odası formatı tabusunu yıkan bu tasarımda. Çocuğunuzun odasında ihtiyaç duyacağı tüm mobilya aksam bir arada bulunuyor dolayısıyla daha az yer kaplıyor, böylece çocuk odasının geri kalanı odanın gerçek sahibine kalıyor.

casakids-masa-yatak

İstenilen renk ve kombinasyonlarda üretimi yapılan ürünün muhteviyatında ise; Tek kişilik yatak, kütüphane, soyunma dolabı, çalışma masası bulunuyor.

Komlike tek parça çocuk odası

cok-amaclı-yatak

cocuk-odasi-takimi-casakids

1992 yılından beri sektörde bulunan ve Brooklyn-NewYork kökenli firma olan Casa Kids ‘in ürünleri Roberto Gil tarafından tasarlanıyor, ABD piyasasında 3000$ – 4000$ dolar arasında satış fiyatı olan bu ürün elbette ülkemizde üretilmesi halinde dörtte bir fiyatına temin edilebilir.

casakids

- 8.709 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

3 Responses to “Casakids Çocuk Odası Tasarımları”

  1. ece diyor ki:

    çok güzel evi küçük olanlar için fazla yer kaplamayan yatak,kitaplık,gardrop,çalışma masaaı 4 ü birarada harika bi tasarım bence çok beğendim :)

  2. ebru diyor ki:

    ya bunların fiatları nerde yazıo ne kadarmış bi öğrenelim

  3. Ev Dekor diyor ki:

    ABD piyasasında satış yapan firmanın yukarıdaki ürüne ait fiyatı 3500 dolar civarında fakat yukarıdaki resimleri çıktı alarak gittiğimiz türkiye faaliyet gösteren mobilyacılar birebir aynısını (hatta daha sağlamını yaparız vaadiyle) 700 TL – 1100 TL arasında fiyat veriyorlar.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing