DYO NANO İç Cephe Boyaları


Nano İpek Mat İç Cephe Boyası : Nanoteknolojik Işıkla Kendini Temizleyen İpek Mat İç Cephe Duvar Boyası ÖzelliklerTanım : Nanoteknoloji ile üretilmiş, her türlü duvar yüzeylere yapışan, su bazlı, Fotokatalitik özelliği ile ışık altında kendi kendisini temizleyen, kir tutmayan, silinebilir, antibakteriyel, ipek mat parlaklıkta dekoratif iç cephe duvar boyasıdır.

dyo nano ipekmatÖzellikleri : Fotokatalitik temizleme özelliği sayesinde kir tutmaz, nikotin izi, kalorifer isi gibi kirlerin boya yüzeylerinde oluşmasına izin vermez. Boya yüzeyinde sonradan oluşan yağ, ketçap, kurşunkalem, suluboya vb. lekelerin aşırı güç sarfetmeden kolaylıkla temizlenmesine imkan verir. Gerçek silinebilme özelliğine sahip , çatlama ve dökülme yapmayan, her türlü yüzeye mükemmel yapışan mat dekoratif boyadır. İçerdiği nano parçacıklar ve reçinenin gözenekli yapısı sayesinde uygulandığı yüzeylerin teneffüs etmesine izin verir. Zararlı uçucu organik maddeler içermeyen (düşük-VOC) özelliğinden dolayı sağlığa zararsız, antibakteriyel, çevre dostu ve kokusuzdur. Kolay uygulanabilir, mükemmel örtücülüğe sahiptir.

Uygulama Alanı : Binaların iç kısımlarında her türlü duvar yüzeylerde kullanılır. Antibakteriyel özelliği sayesinde hastane odaları, oteller, restaurant, mutfaklar, mağaza, kreş, okul, ofis vb. iç mekanlarda kullanılır.

Uygulama Şekli : Yeni Boyanacak Yüzeylere Uygulama: Pürüzsüz bir yüzey isteniyorsa yüzey Dyorit Macun veya benzeri hazır ve toz macunlar ile düzgünleştirilmelidir. Macun uygulanmış yüzeylere Dyo Alçı Astarı (ALBİN) veya Dyobinder uygulanır. “ Astarlama işleminde kesinlikle izolasyon astarları kullanılmamalıdır.” Astar uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen % 10-15 oranında inceltilmiş Nano İpek Mat, fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanır.

Eski Boyalı Yüzeylere Uygulama: Nano İpek Mat’ın uygulanacağı yüzeyler her türlü yağ, kir, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmelidir. Gerekli görülen yerlerde Dyorit Macun veya benzeri hazır ve toz macunlar ile yüzey düzeltme işlemi yapıldıktan sonra tüm yüzeye Dyo Alçı Astarı (ALBİN) uygulanır. Renk değişimi yapılmak istenilen yüzeylerde Nano İpek Mat uygulaması öncesinde % 10 hacimce inceltilmiş Dyo Geçiş Astarı tek kat halinde uygulanır. Astar uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen % 10-15 oranında inceltilmiş Nano İpek Mat, fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanır.

Eski sentetik boyalı yüzeylerde ise yüzey hafifçe zımparalanıp, zımpara tozları yüzeyden uzaklaştırıldıktan sonra % 10 hacimce inceltilmiş Dyo Geçiş Astarı tek kat halinde uygulanır. Geçiş Astarı uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen % 10-15 oranında inceltilmiş Nano İpek Mat, fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanır

Kuruma Süresi : Dokunma kuruması 30 dakika, toz kuruması 2 saat, ikinci kat uygulaması 6 saat, sert kuruması 24 saattir.

Boyanabilen Alan : Tek katta yüzeye bağlı olarak 1 kg ile 10-13 m2 , 1 lt ile 14-18 m2 alan boyanır.

dyo nano ipekmatNanomat – Nanoteknolojik Işıkla Kendini Temizleyen Mat İç Cephe Duvar Boyası ÖzelliklerTanım: Nanoteknoloji ile üretilmiş, her türlü duvar yüzeylere yapışan, su bazlı, fotokatalitik özelliği ile ışık altında kendi kendisini temizleyen, silinebilir, mat ve dekoratif iç cephe duvar boyasıdır.

Özellikleri: Fotokatalitik temizleme özelliği sayesinde kir tutmaz, nikotin izi, kalorifer isi gibi kirlerin boya yüzeylerinde oluşmasına izin vermez. Boya yüzeyinde sonradan oluşan yağ, ketçap, kurşunkalem, suluboya vb. lekelerin kolaylıkla temizlenmesine imkan verir. Mat olmasına rağmen deterjanlı ıslak bezle silindiğinde boya filmi yüzeyinde parlama yapmaz. Dolayısıyla mat ve dekoratif görüntüsünü sürekli koruyan 21. yüzyıl teknolojisi ile üretilmiş “akıllı” iç cephe duvar boyasıdır. Gerçek silinebilme özelliğine sahip, çatlama ve dökülme yapmayan, her türlü yüzeye mükemmel yapışan mat dekoratif boyadır. İçerdiği nano parçacıklar ve reçinenin gözenekli yapısı sayesinde uygulandığı yüzeylerin teneffüs etmesine izin verir. Zararlı uçucu organik maddeler içermeyen (düşük-VOC) özelliğinden dolayı sağlığa zararsız, antibakteriyel, çevre dostu ve kokusuzdur. Kolay uygulanabilir, mükemmel örtücülüğe sahiptir.

Uygulama Alanı: Binaların iç kısımlarında her türlü boya üzerine, duvar ve tavanlara rahatlıkla uygulanabilir. Antibakteriyel özelliği sayesinde hastane odası, otel, restaurant, mutfak, mağaza, kreş, okul, ofis vb. iç mekanlarda kullanılır.

Uygulama Şekli: Yeni Boyanacak Yüzeylere Uygulama: Pürüzsüz bir yüzey isteniyorsa yüzey Dyorit Macun veya benzeri hazır ve toz macunlar ile düzgünleştirilmelidir. Macun uygulanmış yüzeylere Dyo Alçı Astarı (ALBİN) uygulanır. “Astarlama işleminde kesinlikle izolasyon astarları kullanılmamalıdır.”Astar uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen %15-20 oranında inceltilmiş Nanomat, fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanır. Eski Boyalı Yüzeylere Uygulama: Nanomat’ın uygulanacağı yüzeyler her türlü yağ, kir, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmelidir. Gerekli görülen yerlerde Dyorit Plastik Macun veya benzeri hazır ve toz macunlar ile yüzey düzeltme işlemi yapıldıktan sonra tüm yüzeye Dyo Alçı Astarı (ALBİN) uygulanır. Astar uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen %15-20 oranında inceltilmiş Nanomat, fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanır.

Boyanabilen Alan: Tek katta yüzeye bağlı olarak 1 lt ile 13-16 m², 1 kg ile 9-11 m² alan boyanır.

DYO NANO İÇ CEPHE RENK KARTELASI / RENK KATALOĞU İÇİN

- 12.777 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “DYO NANO İç Cephe Boyaları”

  1. Kerim Açık diyor ki:

    ben bu boya ile proje yapıyorum denedim oluyo herkese benden tavsiye ederim

  2. DYO NANOTEX İÇ CEPHE BOYASI RENK KARTELASI

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing