Philips Cucina Mutfak Aydınlatması


Phihps’in mutfaklar için geliştirdiği yeni aydınlatma konsepti Cucina serisi mutfaklarınızı daha yaşanabilir, ışıl ışıl bir yer haline getirecek. Massive markasını satın alarak ev armatürü konusunda çok çeşitli seçenekler sunan Philips, Cucina serisi ile bu kez de evin en önemli bölümlerinden biri olan mutfaklarınızın havasını değiştiriyor. Tüm belirlenmiş alanlara en uygun çözümü sunan Philips Cucina ürünlerini mutfağınızın her bölümünde kullanmanız mümkün.

 philips cucina mutfak

Cucina armatürler metal cam, plastik gibi farklı ve kaliteli materyallerden üretiliyor. Cucina koleksiyonu bağımsız spot setlerinden uzatma kablolu dolap altı sistemlerine kadar geniş bir ürün yelpazesini içeriyor. Yeni seri. uzatma kablolu sistemler içerisinde de Tarhun adı verilen lüks pollsajlı çelik sistemi ve Mersin adı verilen standart, yüksek kaliteli polikarbonat T5 sisteminden oluşan iki çözüm sunuyor. Montajları da oldukça kolay uygulanabilen ürünleri kullanmanız için sadece fişi takmanız yeterli. Kekik, kişniş, tarçın, biber, nane, susam gibi baharat isimlerinden oluşan Philips Cucina armatürler mutfaklarınızı tatlandırmak için sizleri bekliyor.

- 509 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing