Açılır Kapanır Yataklı Genç Odaları


Özellikle dar mekanlar için tasarlanan genç odası tasarımlarının klasik mobilya tasarımdan farkı mobilyalarının birden fazla amaçla kullanılabilirliği ve kullanılmadığında yer kaplamamasıdır. Bu iki önemli unsur dikkate alınarak Clei tasafından tasarlanan bu modellerde kullanılmadığı zamanlarda kaldırılarak ortama kullanım alanım alanı sağlaması.

 

- 15.375 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

6 Responses to “Açılır Kapanır Yataklı Genç Odaları”

 1. melike diyor ki:

  bu genç odasını nerde bulabilrim lütfen cwp werin…

 2. Ev Dekor diyor ki:

  Selam Melike hanım,
  Yukarıda yazıda gördükleriniz italyan tasarımı olduğundan birebir aynısını Türkiye’de bulmanız oldukça zor. Fakat şu adresde http://www.evdecor.com/2009/08/acilir-kapanir-yatakli-cocuk-odasi/ örneklerini verdiğimiz ve yukarıdaki genç odasına benzer ürünleri GAYSAN mobilyada bulabilirsiniz. İletişim bilgilerini linkini verdiğim yazı sonunda bulabilirsiniz ( http://www.evdecor.com/2009/08/acilir-kapanir-yatakli-cocuk-odasi/ )

 3. Ev Dekor diyor ki:

  Şu adresde de gene aynı firmaya ait örnek resimler bulabilirsiniz http://bebekvecocuk.com/2010/04/hareketli-cocuk-odalari/

 4. melike diyor ki:

  teşekkür ederim saolun simdi bakıyorum inş. bulurum tekrar saol:D

 5. HunogluLtd diyor ki:

  Selam,
  Modüler mobilya programı gece ve gündüz yaşam alanlarınızı dekore etmek
  için patentli dönüştürülebilir sistemler ile bütünleşmiştir. Dönüştürülebilir sistemlerin çok yönlülüğü her yaşam tarzı için mükemmel ve çok fonksiyonlu çözümler sağlar.
  T+90 212 881 34 51
  e posta: hunoglu@hunglu.com.tr
  http://www.hunoglu.com.tr/dekorasyon.html
  http://cleimobilyaturkiye.blogspot.com/

 6. Barış Bilir soylu diyor ki:

  Merhaba
  Katlanır yataklı genç odası takımını almak istiyoruz. ancak diğer yatagı almayacagız. acaba fiyatı ne kadar bilgi verebilirmisiniz.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing