Evdeyiz Dergisi


Mobilya sektörü profesyonellerinin yanı sıra güncel yaşam trendleri, tasarım ve dekorasyonla ilgilenen tüketici kitlesine yönelik kapsamlı bir içerik sunan Evdeyiz dergisi, Ağustos 2009 sayısından itibaren bayi raflarında olacak.
“Evdeyiz” satışa sunuluyor – 07 Ağustos 2009

Dergide iç ve dış mekan dekorasyonuna ilişkin en yeni eğilimler, profesyonellerden tasarım tüyoları, iç mimari uygulamalarından güncel örnekler yer alacak.

EVDEYIZLOGOTürkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) adına üç ayda bir yayımlanan Evdeyiz dergisi, Ağustos 2009 sayısıyla birlikte satış noktalarında okuyucuya ulaşacak. Dekorasyon tutkunları, tasarımcılar, iç mimar ve dekoratörler için kapsamlı bir içerik sunan Evdeyiz dergisi 120 sayfadan oluşuyor.

Evdeyiz’in Ağustos sayısında ele alınacak başlıklar arasında işlevsel yaşama mekânları, yükselen yaşam trendlerinin mobilyaya yansımaları, bebek-çocuk ve genç odası takımlarını kapsayan dosya konuları bulunuyor. Öte yandan fotoğraf dünyasının duayenlerinden fotoğrafçı İbrahim Zaman ile yapılan söyleşi de Evdeyiz’in Ağustos sayısında okunabilecek. Evdeyiz bu sayısında, Rumeli Hisarüstü’nde konumlanan bir konağın bahçe ve iç mekân dekorasyonunu da ayrıntılı fotoğraflarıyla sayfalarına taşıyor.

Türkiye’nin mobilya üssü Kayseri mercek altında

Mobilya sektörü profesyonellerine yönelik sayfalarda ise Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mustafa Boydak’ın vizyoner yorumlarını aktardığı röportaj, sektör profesyonellerinden Şafak Çivici’nin başarı öyküsü bulunuyor. Evdeyiz’in bu sayısında ele alınacak olan kapsamlı dosyada Kayserili 15 mobilya firması mercek altına alınıyor.

Bayi fiyatı 6 TL olacak dergiye ilişkin taleplerinizi MOSDER’in 0212 465 69 17 – 0212 465 69 17 ve 18 numaralı telefonlarına iletebilirsiniz.

- 1.180 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Evdeyiz Dergisi”

  1. […] Evdeyiz Dergisi | Ev Dekorasyonu ve Hobi Portalı […]

  2. Büro Mobilyaları diyor ki:

    İlgiyle takip ediyorum teşekkür ederim

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing