Demet İbrahim Kutluay Çiftinin Evleri


Demet-İbrahim Kutluay’ın sıcak yuvası

Demet-İbrahim Kutluay çiftinin evleri rahat ve sade dekorasyonuyla dikkat çekiyor.

Eski Türkiye güzeli Demet Şener ve milli basketbolcu İbrahim Kutluay çifti, yaşamlarını Levent’teki lüks villalarında sürdürüyor. Kızları İrem ve oğulları Ömer ile aileleri genişleyen çift, yaşadıkları evi kendi tarzlarına göre dekore ettiklerini söylüyor.

demet-ibrahim-kutluay-ev


Evlerinde, klasik ve modern mobilyaları bir arada kullanarak, farklı bir hava yaratmışlar. Üst katın salonunda klasik, alt katta ise modern koyu venge mobilyalar tercih edilmişken, duvarlar krem renge boyanmış. Kumaşlarında ise toprak tonları tercih etmişler. Eve renk katmak adına da duvarlara renkli tablolar asarak, koltuk üzerlerinde renkli yastıklar kullanmışlar. L kanepenin üzerinde duran yastıkları da Demet Kutluay’ın kendisinin yaptırdığının altını çizelim.

Demet Kuyluay, unutulmaz anları ölümsüzleştirdiği için ve resim görmekten hoşlandığı için evde en yoğun kullanılan aksesuar çerçeveler.

Kutluay, çocuk odalarını dekore ederken, miniklerin alerjik durumlarının da hesaba katılması gerektiğine inanıyor. Ayrıca, halıların içindeki organizmalara karşı reaksiyon gösteren bir bünyesi olduğu için yatak odasında da halı kullanmayı tercih etmediğini söylüyor. Kızı İrem’in odasını dekore ederken de evin genelinde hakim olan rahatlığı ve sadeliği esas almış.

- 13.390 - 1

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing