Demonte Ucuz Gardırop


DEMONTE 3 kapılı gardırop. Tüm genç odaları ile uyumludur. Aynı zamanda ofis veya iş yerlerinizde portmanto, yüklük veya kiler dolabı olarak da kullanılabilir. Sadece düşük fiyat odaklı, ergonomik olmayan ölçülerde üretilmiş, ucuz fakat ve kalitesiz ve garantisiz mobilyalarda karşılaşacağınız kapı gıcırtısı, zayıf menteşeler, keskin ve teneke kulplar, sallanan gövde gibi problemler DEMONTE Serisi “çok hesaplı ve çok kaliteli” gardırop serimiz ile son buluyor.
Bu üründe ihtiyaçlarınız karşılayacak düzeyde optimum derinlik, optimum yükseklik ve optimum genişlik vardır. Tam anlamıyla ergonomik, ekonomik ve çok kullanışlıdır Paranızın tam karşılığıdır.

Yazlıklar, yurtlar, otel ve pansiyonlar, şantiyeler için çok hesaplı ve uygundur. İstenirse daha önce aldığınız 1 veya 2 kapılı gardırop yanına takım olarak da kullanılabilir. Geniş, derin ve kullanışlı iç mekan sayesinde elbiselerinizi kırıştırmadan ve sıkıştırmadan dayanıklı çelik askılığa asabilir, üst rafa eşyalarınızı koyabilir, alt bölüme çanta bavul, ayakkabılarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz. Yan tekli bölmede 2 adet sabit raf bulunmaktadır. Bu bölüme bir çok malzeme ve eşyanızı akılı bölümdeki düzeninizi bozmadan koyabilir, gardırobunuzu daha organize kullanabilirsiniz.
Kapakları açtığınız zaman ferahlık veren beyaz iç gövde rengi ile odanıza genişlik hissi verir. Gardırobunuzun altında parke, halı veya sert zeminlerde takılmadan durması için veya gerektiği zaman çekebilmek için dayanıklı, geniş, ve estetik pabuçlar kullanılmıştır. Ürünlerimiz daha az nakliye ücreti vermeniz için özel kargo paketinde Demonte olarak teslim edilir. Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu çıkmaktadır. Çekiç, matkap gibi el aletlerine gerek kalmadan özel tasarlanmış vida sıkma çubuğu ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır. Kullanılan tüm montaj malzemeleri ithal ve 1. kalite olduğu için montajlanan ürün çok daha sağlam ve bütün olur.

Tüm ürünlerimiz defalarca sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir. Kolayca yeniden demonte hale getirip taşıyabilirsiniz. Üretim ve işçilik hatalarına karşı 5 YIL GARANTİ BELGESİNE ve AVRUPA TÜV CERT ISO 9001:2000 KALİTE STANDARTLARINA SAHİPTİR.

Demonte Ürünleri fabrika ile sipariş düzeni ile çalışıldığından iptali ve değişimi gerçekleştrilememektedir.
Ürünler demonte halinde gelmektedir, kurulumu müşteriye aittir.
Yurtiçi siparişlerde Kargo ücretsizdir
Ürün Özellikleri :

Yükseklik : 172cm
Derinlik : 48m
Genişlik : 100cm ölçülerinde,
Seçenek Kiraz, Venge
Kapak Sayısı 3 Kapaklı
Garanti Süresi (Ay) 60
Stok Kodu MBADOREDWD13-KR

 Fiyat 136,00 TL + KDV
KDV Dahil 160,48 TL (12 Taksit imkanı)
Havale ile 154,06 TL

Hepsiburada.com ‘dan sipariş vermek için

- 1.120 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing