Eskisini Getirene Yeni Kombi


Eskisini getirene yeni kombi
Markası ne olursa olsun
eski kombisini getirenler, Buderus kombilere kolaylıkla sahip olabiliyor.

Buderus-Kombi
Isısan, 31 Aralık 2009’a kadar sürecek kampanyası ile eski kombisini yenilemek isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor. Eski kombisini Isısan bayilerine götürenler, yerine çok yüksek verimli, uzun ömürlü, güvenli, yüksek sıcak su kapasiteli Buderus kombilerinden birine, üstelik de indirimli fiyatlarla sahip olabiliyor.

Isısan’ın eski kombisini yenilemek isteyenlere sunduğu bu avantajlı kampanya Buderus klasik kombileri ve yoğuşmalı kombileri kapsıyor. Kampanya kapsamında Şekerbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası’ndan kredi kullanılabiliyor. Kampanya 31 Aralık’a kadar tüm Isısan bayilerinde geçerli olacak.

Buderus yoğuşmalı kombiler, çok yüksek verim ile düşük miktarda yakıt tüketimi sağlıyor.
Oda sıcaklığına göre işletme ve hassas oda sıcaklık kontrolü ile de düşük miktarda yakıt tüketimini destekleyen Buderus kombiler; uzun ömürlü, ara ve tam kapasitede çok sessiz çalışma, tam emniyet sistemi ile çalışabilme, düşük gaz basınçlarında ve düşük voltajda sorunsuz olarak çalışabilme özellikleriyle dikkat çekiyor. Gelişmiş otomasyon sistemi, sürekli sıcak su sağlama, pratik ve kolay montaj imkânı ile de ayrıcalığını ortaya koyuyor.

- 291 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing