Hafele ile panjur hayalleriniz gerçekleşecek


Hafele’den birbirinden renkli panjurlar.

Mobilya, kapı donanım ve aksesuarları alanında geniş ürün yelpazesine sahip olan dünyaca ünlü marka Häfele, binaların  dış cephesinin en önemli dekoratif unsuru olan panjurlara özel sunduğu çözümlerle mimariye değişik ve yaratıcı çözüm alternatifleri sunuyor.

Panjur sistemleri bizleri güneş ışınlarından ve soğuk havadan korumanın yanı sıra, binanın mimari tarzını vurgulayan önemli dekoratif unsurlar. Panjurların üzerlerinde kullanılan donanımların sağlamlığı, tasarımı, işlevselliği ve kalitesi binalara estetik katarken aynı zamanda güvenlik ve pratik kullanım da sağlıyor. AGB firmasının ürettiği ve Hafele`nin Türkiye`de sunduğu, Abaco modüler panjur bağlantı sistemleri, tüm bu özellikleri içlerinde barındırarak bina panjur sistemlerine yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunuyor. Abaco modüler panjur bağlantı sistemi, ahşap, PVC ve alüminyum panjurlarda kullanılmak için çok ideal. Projenin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak sipariş edilebilen bu sistemler, birçok farklı panjur yapısına özel basit ve efektif çözümler sunuyor. Örneğin ayarlanabilir menteşeli panjurlarda kasa üzerine basan bağlantılar, kasaya oturan panjurlarda binili bağlantılar ve duvara monte panjurlarda düz bağlantılar kullanılabiliyor.

Estetiği, işlevselliği ve güvenliği aynı anda sunan Abaco panjur bağlantılarının montajı son derece basit. Proje sahasında, hızlı ve pratik bir şekilde son anda menteşe montajının yapılabilmesi birçok avantajı da birlikte getiriyor. Panjur panelleri, bağlantı parçaları olmadığından yatay bir şekilde yerleştirilebiliyor ve gerek stok gerekse nakliye maliyetini düşürüyor. Ayrıca sahada son anda montaj imkanı, montaj sırasında fark edilen ve projede beliren yapısal hataları sadece menteşeyi değiştirerek hemen çözme fırsatı sağlıyor. Bağlantılar, menteşeler ve braketlerden oluşan farklı parçalar birleştirilerek birçok kombinasyon oluşturulmasını sağlayan bu sistemin modüler yapısı hızlı çözümler oluşturmada yardımcı oluyor. Pratik ve dayanıklı panjur bağlantı sistemleri özel kaplaması sayesinde tüm dış etkenlerin ve hava koşullarının oluşturduğu korozyona karşı korurken, sadece bir alyan anahtarla yatay ve dikey anlamda hızlıca ayar yapabilme imkanı sunarak büyük kolaylık sağlıyor.

- 1.456 - 0

Related posts:

loading...*-*
Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing