Tchibo Yeni Ürünler


Tchibo ile banyonuzda fark yaratın.

Tchibo, 27 Ocak`ta başlayacak yeni teması ile banyolar ve kişisel bakım için alternatif ürünler sunuyor

Tchibo’nun banyolarda fark yaratacak yeni teması, “Banyolara Yeni Dokunuş” 25 Ocak’ta tchibo.com.tr internet mağazasında, 27 Ocak’ta ise tüm s satış noktalarında başlıyor. Bu yeni temada, banyolar ve kişisel bakım için birbirinden kullanışlı ve uygun fiyatlı ürünler sunuluyor. Elektronik ürünler 3 yıl garanti avantajı ile özellikle dikkat çekiyor. 

Tchibo, bu yeni temasında sunduğu kişisel bakım ürünleriyle bayanların ilgisini çekiyor. Saç kurutma makinesinden, ışıklı cımbıza, kozmetik eldiven setinden saç şekillendirme seti ve bigudi setine kadar birbirinden kullanışlı ve pratik ürünler bayanların vazgeçilmezi oluyor.

Tchibo, yeni temasında banyolarda fark yaratmak isteyenlere, banyo sileceği ve mikrofaser bez setinden, modern ve şık sepet seti ve gerçek taş hissi uyandıran dekoratif mumlara, estetik ve pratik banyo çöp kovası ve tuvalet fırçasından, kaymadan duş keyfi sunan küvet ve duş matı’na kadar birbirinden kullanışlı ürünler sunuyor. Mikro kotondan baş havlusu, banyo havlusu ve el havlusu seti ile kurulanmak daha kolay ve keyifli hale gelirken, modern ve kullanışlı yapısı ile duş perdeleri banyoların havasını değiştiriyor. Analizli tartı ile form korumak kolaylaşırken, microfaser banyo paspası banyolarda şıklık yaratıyor.

- 755 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Tchibo Yeni Ürünler”

  1. Sezgin diyor ki:

    Tcibo her zaman favorimdir ürünleri gerçekten kaliteli ve işlevsel ;)

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing