Alarko ATAG E Serisi Yoğuşmalı Kombi


Avrupa’da enerji tasarrufu ve çevrenin korunması için resmen desteklenen kombi ve kazanlar.

Villalardan küçük apartmanlara, küçük ticari işletmelerden büyük oteller, turizm tesisleri, lokanta, restoran vb. gibi işletmelere, okul ve sosyal tesislere kadar geniş uygulama alanı.

ATAG E – Kombide kompakt tasarım, yüksek verim (22-32 kW)

Yoğuşma Teknolojisi ile Ulaşılan % 107 Süper Yüksek Verim

Baca gazlarının ısısının geri kazanılmasına dayanan üstün yoğuşma teknolojisi ve paslanmaz çelikten ısı eşanjörü ile model kapasitelerine göre % 106,6 – % 107,3 verim değeri (TS EN677’ye göre; 50-30ºC çalışma koşullarında).

ATAG patentli, özel tasarımlı paslanmaz çelik borulu ısı eşanjörü ile en yüksek düzeyde ısı transferi ve ömür boyunca aynı yüksek verim garantisi.

Benzersiz Modülasyon ve “Gradient Line” Teknolojileriyle Ekonomik Konfor

ATAG kombi ve kazanlarında “modülasyon” teknolojisi ile alev boyu enerji ihtiyacına göre %16-100 arasında ayarlanabilir ve “Gradient Line” teknolojisi ile sıcaklık artışı kontrol edilir. Böylece cihaz en uygun koşullarda, en düşük kapasite ile çalışır. 1 kW bile fazla enerji harcanmaz. Konfor sürekliliği sağlanır, cihazın çalışıp durması minimuma indirilir.

Çevre Dostu

Yüksek verimi ve yoğuşma teknolojisi sonucu AB’nin desteğini kazanan, standartların çok altında emisyon değerleri: NOx sınıfı (EN483) 5, CO2 emisyonu %9.

Üstün Özellikler

– Duvara yerleştirilir. Boyutları eş değerleri arasında minimumdur: ATAG E’nin genişliği 500 mm. Yer işgal etmez, yer kazandırır.

– Özel taze hava/atık gaz setleri yerleştirmede esneklik sağlar.

– Estetik görünümü ile iç ortama uyum sağlar.

– Hermetik yanma odalı olduğu için bacaya gerek yoktur, yerleştirmede esneklik sağlar.

– Ani ısıtıcılı eşanjör ile hızlı sıcak su.

– Hızlı ve bol sıcak su: dakikada 17 litreye varan (E32C), 38ºC’da kullanım sıcak suyu.

– Doğalgaz ve propan ile kullanılabilir.

– Kullanımda esneklik: Cihaz üzerindeki geliştirilmiş elektronik beyinli panelden kullanımın yanı sıra dış ortam sensörüne ya da oda sıcaklığına bağlı olarak çalıştırma (ATAG-Smart), programlı çalıştırma (ATAG-BrainQ) olanakları. Kaskad uygulamaları, farklı ısıtma devreleri, yüzme havuzları, boyler sistemleri gibi daha sofistike sistemler için gelişmiş Mad Q hatasız ayarlama.

Güvenilir, Sağlam, Uzun Ömürlü Üstün ATAG Teknolojisi

– Seramik Yakıcı: Özel malzemeden yapılma, ön karışımlı, minimum ısı kaybı, en düşük alev boylarında bile kararlı ve tam yanma, düşük emisyon.

– Paslanmaz Çelik Isı Eşanjörü: ATAG patentli, kanatçıksız düz paslanmaz çelik borulu, yüksek ve sabit verimli, uzun ömürlü.

– Özel Ateşleme Sistemi: Düşük ve yüksek kapasitelerde hassas iyonizasyon düzeneği ile sorunsuz ve sessiz ateşleme.

– NTC Sensörleri: NTC tipi elektronik sensörlerle hassas su akışı, tesisat gidiş/dönüş, baca gazı ve kullanım sıcak suyu sıcaklık kontrolü.

– Gelişmiş Beyin ve Arıza Kontrolü: Cihazın tüm işlev ve ayarlarını LCD ekrandan görme olanağı. Kendiliğinden arıza teşhisi ve gösterimi

 

– “Gradient Line”: Homogen sıcaklık artışı ve ideal modülasyon koşulları sağlanır.

– Tam Güvenlik: Emniyetli ve sessiz ateşleme sistemi, iyonizasyonla alev sönme kontrolü, 3 bar emniyet ventili, düşük ve yüksek gaz basıncı emniyeti, donmaya karşı 2 kademeli koruma, baca emniyeti, otomatik hava atma.

– Antiblok Sistem: Tıkanmayı önlemek için belirli zaman aralıklarında pompa otomatik çalışır.

– Arızasız Çalışma: ATAG kombi ve kazanlarında sık sık arıza yapan membran ve mikroşalter olmadığı için daha güvenli çalışma ve daha uzun kullanım süresi sağlanır.

ATAG Verwarming BV tarafından Hollanda’da üretilen ve tüm Avrupa pazarında satılan en son model ATAG kombi ve kazanları Alarko Carrier güvencesi ve mühendisliğiyle Türkiye’de.

Kullanım Klavuzu

- 451 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing