Alarko Techem İle Isındığın Kadar Öde


Derya Palas, Yakıt Masraflarında Techem’le Tasarruf Sağladı

Alarko yetkili satıcısı kurduğu Techem sistemi ile, Derya Palas apartmanının yakıt giderlerinde %60 tasarruf edilmesini sağladı.

Alarko-Techem’in sloganı “istediğin kadar ısın, ısındığın kadar öde”. İnsan yaktığı kadar ödeyeceğini bilince, tasarruf isteği artıyor. Derya Palas apartmanının kıyaslamalı faturaları bu gerçeği teyid ediyor.
Derya Palas Beşiktaş-Serencebey/İstanbul’da 13 daireli bir apartman. 1963 yılında yapılmış. Hep merkezi kaloriferle ısıtılmış. Önce fuel-oil’li sonra kömürlü kazan kullanılmış. 1992’de ise doğalgaza geçilmiş.

Necati Bey, apartmanın yöneticisi. Şunları söylüyor; 1963 yılında yapılmış olan aşağıdaki adreste bulunan binamızda, müteahhitin aynı büyüklükteki, ancak farklı katlardaki daireleri farklı fiyatlarla satması sonucu, ucuz daireye az arsa payı, daha pahalı daireye fazla arsa payı vermesi ve kat mülkiyeti kanunundaki ”başka türlü anlaşma yoksa ısı giderleri arsa payı oranında ödenir” maddesi gereğince, 47 yıl haksız ödeme yapılmıştı. 2009 yılında TV seyrederken Alarko-Techem firmasının ısıölçer reklamını görerek hemen firma ile temas edip sanırım BOTES LTD’nin ilk müşterisi olarak sistemi kurduk. Aradan geçen 3 ay içinde geçen yıla oranla %60 oranında “aynı aylar içinde olmak üzere” lehimize azalma olmuştur. Bize bu imkanı sağlayan, komşular arasındaki husumetleri yok eden Alarko ve Botes Ltd. şirketlerine ve özellikle Fatih Gökbua ve diğer çalışan arkadaşlara teşekkürlerimizi sunarız.

Doç. Necati GİRAY

Alarko Techem Tanıtım Reklamı

- 320 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing