CEM YILMAZ’IN OFİS FOTOĞRAFLARI


İşte Cem Yılmaz’ın ofisi!

İç mimar Mehmet Fehmi Bilge’nin imzasını taşıyan ofiste yer alan her detay ince bir zevkin çizgilerini yansıtıyor. Vazgeçemediği renk olan siyahla daha içeri girmeden kapının dış yüzeyinde karşılaşıyoruz. Kapıdan içeri girdiğimizde ise sade ve modern mekanda açık tonların tercih edildiğini görüyoruz. Siyahın sadece bir koltukta karşımıza çıkması süpriz oluyor!

Zekasıyla birleştirdiği yeteneğini kaliteli projelerde yaşatan Cem Yılmaz için hem sinemada, hem sahnede, hem de reklamlarda başarı kaçınılmaz bir durum. Ofisinin duvarına çivilediği başarı öykülerini ayakta alkışlamak kalıyor biz sevenlerine ve ofisinde kısa bir tura çıkıyoruz.

Keyifle seyrettiğimiz filmlerin afişleri ve türlü detaylar, komedyenin sadelikten nasibini fazlasıyla alan ofisinin en özel köşelerinde kendilerine yer edinmişler.

Mekanda, mümkün olduğunca göz yormayan tonlar kullanılarak tüm dikkat, içeride kullanılan hareketli mobilyalara ve objelere çekilmeye çalışılmış. Zemin, duvar ve tavan gibi mekanı çevreleyen düzlemlerin, bir resmin arka fonu gibi kullanılması fikri Cem Yılmaz’dan çıkmış. Kullanılan açık tonlar doğallığı ön plana çıkarken, acı kahve rengindeki orta sehpa, deri koltuklar ve kırmızı pufla sıcak bir ortam yaratılmış.

Fotoğraf : YAMAÇ BEYTER – APO İÇDAĞ

- 2.454 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing