BOYAMA ROBOTU


İnteraktif Boyama Robotu: Benim Evim Benim Rengim

Boya sektörünün öncü markası Kalecolor, son kullanıcılar, ustalar ve profesyonellerin hayatını kolaylaştıran Benim Evim Benim Rengim adlı boyama robotunu müşterilerinin hizmetine sundu. Yaşam alanlarına stil katan renklerin uzmanı Kalecolor boyama robotu ile iç ve dış cephe kartelalarından seçtiğiniz renklerle mekanlarınızı renklendirebiliyorsunuz.

 Boyama robotunun yaklaşık 15 saniye süren yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra atacağınız adım iç veya dış cephe seçeneklerinden birini seçmek olacaktır. İç mekanda oturma odası, yatak odası ve mutfak gibi farklı yaşam alanları, dış mekanda ise apartman ve villa tipi binalar üzerinde dilediğiniz renklendirmeyi yapmak mümkün.

Örneğin seçtiğiniz dış cephe ise size sunulan örnek mekanlardan birini tercih ediyorsunuz. Daha sonra açılan dış cephe kartelasından seçtiğiniz renklerle mekanların çeşitli bölümlerini renklendirebiliyor, renk alternatifleri arasından seçim yapabildiğiniz gibi farklı renkleri yan yana görerek birbirleriyle uyumunu test etme şansınız olabiliyor.

Dış cephede pencereleri, sütunları ve katları ayrı ayrı renklendirebiliyor, farklı alternatiflerin uyumunu görebiliyorsunuz. İç cephede ise duvarları, tavanı, mobilyaları ve zemini ayrı ayrı renklendirip dilediğiniz seçimi yapma şansınız var.

Boyama robotunun bir diğer fonksiyonu ise boya ve astar tüketim miktarını hesaplayabilmesi. Dilediğiniz mekan veya cephenin ölçülerini girerek ne kadar boya ve astara ihtiyacınız olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Yaptığınız tüm hesaplama ve boyama çalışmalarını yazıcınızda yazdırabiliyorsunuz.

Boyama robotu, isterseniz size en yakın Kalecolor bayisinin iletişim ve adres bilgilerini sunabiliyor. İhtiyaç duyarsanız doğrudan Kalecolor’a mail atarak talebinizi dile getirebiliyorsunuz.

Yeniliklerin öncüsü Kalecolor’ın Benim Evim Benim Rengim boyama robotu ile evinizden, bilgisayarınızın başında size aradığınız tüm ihtiyaçları sunabiliyor. 

KALECOLOR Boyama Robotu için Tıklayın

Tam ekran için

- 6.261 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing