Marshall Osmanlı Kahve Renkleri


OSMANLI RENK KOLEKSİYONU

Lokum, Akide, Şerbet ve Kahve

Hem asırlara meydan okuyup bugüne gelmiş lezzetler hem de Osmanlı deyince dünyada ilk akla gelen ve Osmanlı ile tüm dünyaya yayılmış tatlar.
Bu renk koleksiyonunu hazırlarken amacım, bir Osmanlı renk envanteri oluşturmak değil, Osmanlı sanatından algıladıklarımı renklerle mekanlara taşımak oldu.
Renk benim için dekorasyonunun en önemli unsuru. Doğru renklerle mekanlarınız hiç tahmin bile edemeyeceğiniz bir havaya bürünebilir. Bu koleksiyondaki renk ve desenleri kullanarak siz de kolaylıkla kendinize özgü, harika mekanlar yaratabilirsiniz.
Büyük bir sevgiyle hazırladığım bu koleksiyon, geçmişimizdeki renkleri bugüne taşıyarak, evlerinize çağdaş bir Osmanlı esintisi getirecektir.
Serdar Gülgün
Osmanlı Sanatı Uzmanı

KAHVE RENKLERİ

MARSHALL OSMANLI KAHVE RENKLERİ

KAHVE

Osmanlı’dan Avrupa’ya yayılmış gizemli içecek. Kakule, misk ve hatta amber gibi çok değerli baharatlarla tatlandırılan bu içeceğin temsil ettiği grup mekana, ağırbaşlılık, asalet ve derinlik kazandırır.

Marshal Miskli Kahve Renkleri

Marshal Kakuleli Kahve Renkleri

Marshal Damla Sakızli Kahve Renkleri

Marshal Amberli Kahve Renkleri

- 13.755 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing