Marshall Osmanlı Renk Kartelası


MARSHALL OSMANLI RENK KOLEKSİYONU
 
Lokum, Akide, Şerbet ve Kahve…

Hem asırlara meydan okuyup bugüne gelmiş lezzetler hem de Osmanlı deyince dünyada ilk akla gelen ve Osmanlı ile tüm dünyaya yayılmış tatlar. 

Bu renk koleksiyonunu hazırlarken amacım, bir Osmanlı renk envanteri oluşturmak değil, Osmanlı sanatından algıladıklarımı renklerle mekanlara taşımak oldu.

Renk benim için dekorasyonunun en önemli unsuru. Doğru renklerle mekanlarınız hiç tahmin bile edemeyeceğiniz bir havaya bürünebilir. Bu koleksiyondaki renk ve desenleri kullanarak siz de kolaylıkla kendinize özgü, harika mekanlar yaratabilirsiniz.

Büyük bir sevgiyle hazırladığım bu koleksiyon, geçmişimizdeki renkleri bugüne taşıyarak, evlerinize çağdaş bir Osmanlı esintisi getirecektir.

Serdar Gülgün
Osmanlı Sanatı Uzmanı

LOKUM

Osmanlı’nın hoş kokulu şekerlemesi. Gül, limon, fıstık ile lezzetlendirilerek yapılan bu rengarenk şekerlemenin temsil ettiği pudralı renkler …Kulanıldığı mekanlara, romantizm ve masumiyet katan  rüya renkler.

Marshall Limonlu Lokum

Duvar – Limonlu Lokum, Desen rengi – Fıstıklı lokum, Desen 1 – Karafil Demet, Desen 2 – Çift Zencirek Bordür

Marshall Kaymaklı Lokum

Marshall Güllü Lokum

Duvar rengi – Güllü Lokum, Desen Rengi – Kaymaklı Lokum, Desen 1 – Lale Demet, Desen 2 – Çiftli Zencirek Bordür

 

Marshall Fıstıklı Lokum

Duvar Rengi – Fıstıklı Lokum, Desen Rengi – Kaymaklı Lokum, Desen – Kündekari Bordü

- 28.061 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Marshall Osmanlı Renk Kartelası”

  1. […] Benzer Yazılar:Marshall Osmanlı Şerbet Renk KartelasıMarshall Osmanlı Renk KartelasıMarshall Osmanlı Kahve Renkleri1001 Renk KartelasıPrima Viola Renk KartelasıMarshall Renk […]

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing