Marshall Osmanlı Şerbet Renk Kartelası


OSMANLI RENK KOLEKSİYONU 
 
Lokum, Akide, Şerbet ve Kahve…

Hem asırlara meydan okuyup bugüne gelmiş lezzetler hem de Osmanlı deyince dünyada ilk akla gelen ve Osmanlı ile tüm dünyaya yayılmış tatlar. 
Bu renk koleksiyonunu hazırlarken amacım, bir Osmanlı renk envanteri oluşturmak değil, Osmanlı sanatından algıladıklarımı renklerle mekanlara taşımak oldu.
Renk benim için dekorasyonunun en önemli unsuru. Doğru renklerle mekanlarınız hiç tahmin bile edemeyeceğiniz bir havaya bürünebilir. Bu koleksiyondaki renk ve desenleri kullanarak siz de kolaylıkla kendinize özgü, harika mekanlar yaratabilirsiniz.
Büyük bir sevgiyle hazırladığım bu koleksiyon, geçmişimizdeki renkleri bugüne taşıyarak, evlerinize çağdaş bir Osmanlı esintisi getirecektir.
Serdar Gülgün
Osmanlı Sanatı Uzmanı

AKİDE RENKLERİ

MARSHALL ŞERBET RENKLERİ

ŞERBET

Osmanlı’nın en sevilen içeceği.. Olgun meyvalardan, güzel kokulu çiçeklerdeni lezzetli yemişlerden elde edilen bu güzel içeceğin temsil ettiği saraylara layık renkler. Çekici ve cazibeli mekanların vazgeçilmez renkleri.

Marshall Mürdüm Şerbeti Renkleri

Marshall Menekşe Şerbeti Renkleri

Marshall Kızıkcık Şerbeti Renkleri

Marshall  Badem Şerbeti Renkleri

- 14.571 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing