DEMSAŞ Mutfak Modelleri


DEMSAŞ Mobilya’nın birbirinden şık ve modern Mutfak Modellerinden bazıları….


Libra Glossy

Beyaz Lake ve gösterişli desenli siyah lake kapaklar, yaşadığı mekânda şık detaylardan hoşlananlar için ideal bir seçim.

Aura Glossy

Yılın trendini yansıtan yeşil kapaklar mutfağınızda yemek keyfini paylaşabileceğiniz sıcak bir ortam yaratıyor. Orta bölümde konumlanmış olan ada tezgahlı pişirme bölümü, dostlarınız ile vakit geçirmenize de olanak sağlıyor.
Renk Tercihi : White Gloss, Antique Gloss, Coffe Gloss, Stainless Stee  Gloss, Gray Tween Gloss, Vino Gloss

Line Wood

Herkes için daha çok özgürlük için tasarlanmış olan mutfakta ahşap renk tonlarıyla vurgulanmış kapaklar mekanın geniş gözükmesini sağlıyor. Dizayn ve fonksiyonelliğe aynı derecede önem verildiği zaman sonuç da özel oluyor. Stor dolapları ile tasarlanmış olan duvardaki boy dolap ünitesi geniş bir erzak dolabı olarak kullanılıyor. Yukarı doğru çekilebilen üst dolaplar ile fonksiyonel bir şıklık yaratılmış.
Renk Tercihi : Kızıl Meşe, Golden Oak, Kenya Silver, Limed Maple, Koko

Quadro Wood

Sadece size özel bir tasarım… Biribirine kombine edilebilen zengin renk seçenekleri, kaliteyi mutfağınıza getirirken; özgün tasarımıyla mutfağınızı seçkinleştiriyor.
Renk Tercihi : Huş, Bartın Meşe, Wenge, Yaban Armudu, Diş Budak

Hitech

 Hayatı yakalayan, yaşam stilinizi yansıtan ve temponuza ayak uyduran HI-TECH, sizlere klasik tarzın ötesinde şık ve modern bir mutfak sunuyor.
Renk Tercihi : Sarı, Gri

Aura Color

 

Hem sade hem renkli hem de zarif bir seçim isteyenler için doğru bir tercih. Beyaz rengi mutfağınıza duruluk ve rahatlatıcı bir etki kazandırıyor. Kullanışlı, sade AURA COLOR mutfağında keyifli dakikalar sizleri bekliyor.
Renk Tercihi : Bordo, Krem, Beyaz

Aura Wood

 

Yalın tasarımı ile dar alanlı mutfakları geniş bir mekana haline çeviren AURA WOOD, özgün ve kusursuz tasarımıyla size fonksiyonel mekanlar sağlıyor. Sade görünümüyle de içinizi ısıtıyor; mekanınıza renk katıyor.
Renk Tercihi : Yaban Armudu, Yeşil, Diş Budak, Kayın, Wenge, Alabama Kiraz, Cedar Suede, Teak

Fantasia

 

Cesur çizgiler, kişisel zevkinizle buluşuyor ve ortaya hem çarpıcı hem de kusursuz bir model çıkıyor. İdeal konumlama ve doğru malzeme seçimi, FANTASIA serisiyle mutfağınız aktif yaşama uyum sağlayacak bir mekana dönüşüyor.
Renk Tercihi : Marsilya Meşe, Yaban Armudu, Diş Budak, Yeşil, Alabama Kiraz, Krem, Beyaz, Kayın

DEMSAŞ Mutfak Renk Kartelası

- 7.805 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “DEMSAŞ Mutfak Modelleri”

  1. […] Modelleri ve Fiyatları için Ahmet BOZACI; KOÇTAŞ Kitaplık Model ve Fiyatları için pınar http://www.evdecor.com/2010/06 ..Mutfak | Ev Dekorasyonu ve Hobi Portalı … Stainless Stee Gloss, Teak, Vino Gloss, Wenge […]

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing