Elektrikli Dekoratif Kablo Kanalı


Eubiq Elektrikli Kablo Kanal Sistemi

Eubiq Elektrikli Kablo Kanal Sistemi, darbeye dayanıklı alüminyum gövdeden yapılmış, her türlü kablolamanın yapılabildiği ve içinde elektrik kanalı bulunduran gelişmiş bir sistem. Kanal boyunca altta nötr ve üstte faz kablosu uzanmakta olup, sistemin kendisine ait adaptörleri takıp döndürme işlemi ile elektriğe ulaşmayı mümkün kılıyor. Aynı şekilde bu özelliği sayesinde dışarıdan herhangi birinin bu kablolara uzanmasını da imkansızlaştırıyor.

Sistemde yalıtım maddesi olarak polikarbonat kullanılmış ve sistem GSS (Ground Sentry Shutter) adı verilen patentli bir güvenlik sistemi sayesinde elektrik kaçağı ve yangın riskini ortadan kaldırıyor. Çocuklar için son derece önem taşıyan bu özellikle, klasik sistemde oluşan arkların da önüne geçilmiş. Eubiq, İngiltere, Singapur, Almanya, Avustralya, Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda, Rusya ve daha birçok ülkedeki standartlara uyuyor ve gerekli bütün belgelere sahip.

Eubiq Elektrikli Kablo Kanal Sistemi, masa üstü, sıva üstü, dikey vb. gibi değişik modellerden oluşuyor ve istenilen uzunluklarda ihtiyaç duyulan her yere uygulanabiliyor. Sistem, 250 V a.c. Single faz ile çalışmakta olup maksimum 40 amp.’e kadar elektrik çekebiliyor. 1 metrelik bir ürünün üstüne 12 adet Eubiq adaptörü veya 16 adet Eubiq fişi takılabiliyor. Sistem IP40 koruma derecesine sahip ve ağır darbelere bile direnç gösterebiliyor.

Mimari olarak çok yönlülüğü sayesinde mutfaklar, ofisler, bankalar, laboratuvarlar vb. gibi daha birçok alanda kullanıma sunulabiliyor. Şık ve gösterişli tasarımının yanında bütün gerekli servisi son kullanıcıya ulaştırması Eubiq’i bir kablo kanalı olmaktan çıkarıyor ve onu geleceğin altyapı platformu haline getiriyor.

Sistemin getirdiği bir diğer kolaylık ise elektriğin yanı sıra, data, telefon ve diğer multimedya fişlerini de istenilen yere ulaştırması. USB, TV-FM ve VGA gibi akla gelebilecek farklı birçok multimedya çıkışları da sistemin sağladığı diğer kolaylıklar arasında. Tüm bunların yanında, istenilen herhangi bir ülkenin priz girişlerine sahip adaptörler de Eubiq bünyesinde mevcut. Bu adaptörlerin de aynı sistem üzerinde rahatlıkla kullanılabilmesi, Eubiq’i evrensel bir sistem haline getiriyor. Böylelikle yurt dışından gelen misafirler de elektronik aletlerini rahatlıkla kullanabilecekler. Bu özelliği sayesinde Eubiq, otellerde büyük bir kolaylık ve artı sağlıyor.

Dünyanın En Esnek Elektrik Sistemi
Kullanıcı Eubiq ile tanıştıktan sonra hayatında neyin eksik olduğunu anlayacak. Dünyanın en esnek elektrik sistemi Eubiq, elektriği hayattaki bir araç olmaktan çıkarıp, bir yaşam standardı haline getiriyor. Klasik sistemin sınırlamalarından kurtulmanın ve sistemin özgürlüğüne kavuşmanın zamanı geldi, çünkü elektrik şu anda olması istenilen her yerde. Uzatma kablolarının kısıtlamalarına ve meydana getirdiği görüntü kirliliğine son. Eubiq Elektrikli Kablo Kanal Sistemi mimari olarak çok yönlülüğü sayesinde ihtiyaç olan her yerde istenilen şekilde uygulanabiliyor ve hayata büyük bir düzen ve kolaylık getiriyor. Yaratıcı kanal sistemi, dilenilen zaman dilenilen noktasından basit bir hareket ile elektriğe ulaşmaya, istenirse çıkış yerlerini değiştirmeye veya sayılarını arttırmaya olanak sağlıyor. Eşsiz modüler kavramı ve şık tasarımı ile hayata renk katıyor. Elektrikten dataya, iletişimden ışıklandırmaya, aksesuarlardan kablolamaya ve diğer bütün ihtiyaçlara çözüm getiren Eubiq, kullanıcının hayatında doldurması gereken o boşluk.

Pozitif Grup Elektrik İletişim Laboratuar Sist. San.ve Tic. Ltd. Şti.
8. Cad. 1328. Sok. No:13/3 Öveçler Ankara
0312 473 96 81
www.pozitif-grup.com.tr

- 2.515 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing