LAMİNE CAM İLE DEKORASYON


Lamine Cam

Lamine Cam ile evinizi baştan yaratın.

Son yılların oldukça popüler olan ve aranan dekorasyon malzemesi haline gelen “Lamine Cam” ile evinizi dekore edebilirsiniz.

Hazır tasarımların yanısıra kişisel motif veya kurumsal logoların istenilen her türlü alanda kullanılabilmesi bu ürünün tercih edilmesinde önemli etkenlerden biri.

İleri teknolojiyle üretilen lamine camlar neme ve ısıya dayanıklı olması nedeni ile dekorasyonda karşılaşılabilen pek çok sorunu ortadan kaldırıyor. Desenler filmlerinin iç katmanlarda yer alması nedeni ile desenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün değil.

Lamine cam dekorasyon malzemesi olarak kullanılan ahşap, suntalam, laminant, granit, mermer, corian, seramik, fayans ve benzeri birçok yapı malzemesinin kullanıldığı alanlarda uygulanabiliyor.

Gelişen teknolojinin görsel ve işlevsel  alanında kendine önemli bir yer edinmiş ve lamine cam üretiminde kullanılmakta olan tüm ekipmanların ithalat ve teknik desteğinin ardından tüm deneyimleriyle üretim hattında da yerini alan ABS Makine Teknolojileri A.Ş., lamine cam üretiminde (cam arası desen,kumaş,dijital baskı vs) istenilen ebat, ölçü ve desende ; özel masa ,mutfak arası, mutfak dolabı camı, lamine cam, Asansör camı, panel..vb ürün yelpazesiyle  hizmet vermekte.

Lamine Cam uygulama örnekleri :

ABS Makine Teknoloji San.Tic.Ltd.Şti. ( BELLO DEKOR) Alemdağ Cad.Necip Fazıl Mah.Sağdıç Sok.
No:4/2 Y.Dudullu-Ümraniye/İSTANBUL
Tel: 0216 499 99 19 0216 505 04 04 Faks:0216 499 60 70


satis@bellodekor.com

 

www.bellodekor.com

- 1.790 - 2

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “LAMİNE CAM İLE DEKORASYON”

  1. ARTi Mimarlık diyor ki:

    Gerçekten çok kullanışlı bir ürün ülkemizde farklı bir kaç firma daha üretim yapmakta, yeni çalışmalarımızda ABS Teknik ile bir kaç projede yer almak isteriz.

    Bu ürün ile bireysel ev dekorasyonlarında da yaratıcı çözümler yaratılabilir.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing