UYANDIRAN YATAK


Uyandırma saati geldiğinde yan yatan yatak.

Gaysan Mobilya’nın sahibi Muhsin Özdemir, sabahları zor uyanan oğlu Can için, özel yatak geliştirdi.

Türkiye’nin en eski mobilya üreticilerinden biri olan Gaysan Mobilya’nın Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Özdemir, sabahları uyanmakta güçlük çeken oğlu Can için ‘uyandıran yatak’ yapınca, sadece Türkiye’den değil yurtdışından da sipariş yağmuruna tutuldu.

ZAMAN AYARLI ÇALIŞIYOR

28 yaşındaki Can Özdemir, çocukluğundan beri sabahları kalkmakta zorlandığını belirterek, “Bu proje ortaya çıktığında, her ne kadar direkt olarak deklare edilmese de benim için yapıldığını anladım” dedi. Özdemir, ‘uyandıran yatak’la ilgili şu bilgileri verdi: “Gaysan Mobilya, hareketli sistemler konusunda uzman olduğu için bu ürünü geliştirmek hiç de zor olmadı. İçinde özel bir mekaniği var. Sabah hangi saatte kalkmak istiyorsanız, zaman panelinden saat ayarını giriyorsunuz. Hatta öyle ki dakikasını bile ayarlayabiliyorsunuz. Kalkış saati gelince, yatak yana doğru kayıyor ve üzerinde uyumak mümkün olmuyor. Mecburen kalkmak zorunda kalıyorsunuz. Bu üzerinize su dökülmesinden daha etkili bir yöntem. Tabii eğer uyurgezer değilseniz…” İlk yapılan ürünün kendisine gönderildiğini belirten Can Özdemir, gülerek “Ama eve girmesine izin vermedim” diye konuştu.

Anneler teşekkür ediyor

CEM Özdemir, ‘wake up’ın özellikle ilköğretim ve lise çağında çocuklara sahip olan ebeveynler tarafından tercih edildiğini belirterek, “Çocuğunu uyandırmakta güçlük çeken özelikle anneler, arayıp bizi tebrik ediyor” dedi. Bu ürünün yalnız yaşayanlar tarafından da tercih edildiğini anlatan Özdemir, “Evde uyandıracak kimsesi olmayan ve ağır uykusu olduğu için kalkmakta güçlük çekenler de bu üründen satın alıyor” diye konuştu.

1- Başucundaki zaman ayarına uyanmak istediğiniz saati önceden giriyorsunuz.

2- Uyandırma saati gelince yatak yan yatmaya başlıyor.

3- Yatak yan tarafa doğru yattığı için üzerinde uyumak da mümkün olmuyor.

Zaman ayarı sayesinde istenilen saatte uyandırma özelliği olan ürünün sessiz motoru elektrik enerjisi ile çalışmaktadır.Ahşap rengi değişebilir.

Ölçü:

Genişlik: 100 cm

Uzunluk:200 cm

İç yatak ölçüsü: 90×190 cm – 90×200 cm

Fiyat:

Peşin:950 TL

6 Taksit:1020 TL

10 Taksit: 1090 TL

- 1.848 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “UYANDIRAN YATAK”

  1. ev dekorasyonu diyor ki:

    Çok güzel bir paylaşım olmuş ayrıca yatak çok iyi bir fikir. Sabah işe, namaza v.b. erken vakitlerde kalkmakta zorlananlar için birebir.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing