BELLONA SUENA İLE BEYAZ DÜŞLER


Ev modasında beyaz rüya
 
Ev modasının öncüsü Bellona,  dekorasyonun son trendlerine yön verecek yeni 2010 koleksiyon modellerinin ilki “Suena” ile evlerde beyaz bir rüyaya yolculuk başlatıyor.

Beyazın büyülü dünyasını yalın çizgilerle salon, yemek ve yatak odalarına taşıyan Bellona,  Suena ile tasarımda minimalist bir yaklaşımı çok özel  çizgilerle gözler önüne seriyor.

Ev modasının öncüsü Bellona, 2010 yılı için özel hazırladığı yeni koleksiyonları ile dekorasyon modasına yön vermeye hazırlanıyor. Ev dekorasyonunda bütünlüğün ve sadeliğin farklılığını sunmak için tasarlanan Suena, evlerde kusursuzluğu yaşamak isteyenlere sesleniyor. Salon, yemek ve yatak odası takımı tasarımları ile beyaz ve ceviz gövdenin mükemmel uyumunu gözler önüne seren Suena Ürün Grubu, evin her köşesinde sadeliğin şık çizgisini yaşatacak kadar iddialı bir modelden oluşuyor.

Minimalist yaklaşım ile tasarlanan Suena Koltuk Takımı, beyaz rengin saflığı,  tazeliği ve iddiasını salonlara taşıyor. Özel tasarımlı üçlü iki koltuk ve iki berjerden oluşan Suena, kapitone uygulamasının içine gizlenen ve aynı şekilde takımın ayak bölümlerinde kullanılan özel taş süslemesi ile zarafetin son noktasını yansıtıyor. Takımın tamamlayıcısı modern sehpa ve şık kırlentler ise Suena’ya estetik bir görünüm kazandırıyor.

İnce detayların profesyonelce işlendiği rüya tasarım Suana’nın bir diğer ünitesi ise asaleti dekoratif çizgilerle yaşatan yatak odası takımı. Şık tuvalet masası, şifonyeri, komodini ve sürgülü gardırobu ile yatak odalarına özel tasarımın yanında fonksiyonelliği de sunan Suena, geometrik baklava dilimi uygulamasıyla koltuk ve yemek odası takımı ile de mükemmel bir bütünlük sağlıyor.

Yemeklerde keyifli bir ortam sağlamak için tasarlanan Suena Yemek Odası Takımı; büfe, büfe aynası, şık vitrini, gümüşlüğü, plazma tv ünitesi, kullanışlı masası ve sandalyeleri ile bir yemek odasında ihtiyaç duyulandan çok daha fazlasını sunuyor. Yemek odasının en önemli ünitesi olan kitabeli masa, çift taraflı açılma özelliği ile işlevselliğin son noktasını temsil ederken aynı zamanda 6, 8 ve 10 kişilik oturma hacmi yaratıyor. Suena Yemek Odası Takımı’nın özel tasarımlı ünitelerinin ön yüzeyinde kullanılan parlak taş ve led aydınlatmalar ise takıma hoş bir parlaklık ve ışıltı kazandırıyor.

Ürün Bilgileri

Suena Koltuk Takımı : 2 Adet Tekli (Sabit)  + 1 Adet İkili  + 1 Adet Üçlü üniteden oluşmaktadır.  
Modele modern ve estetik bir görünüm sağlamak amacıyla kol ve baza da deri uygulaması yapılmıştır.
Modelde Bellona standartlarına uygun renk, desen ve kalitede kumaşlar çeşitli varyasyonlar halinde uygulanmaktadır.
Modelin font ve sırt bölgelerindeki deformasyonunu önlemek için 1.sınıf elastik kolon kullanılmıştır.
Modelin font ve sırt kısmında 32dns sünger, kollarda 18 ve 22dns sünger kullanılmıştır.
Üründe kartanesi elyaf dolgulu kırlentler kullanılmıştır.
Üründe kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.
Modelin kol yanlarında ve ön kısmında baklava kapitone yapılmış ve taş aksesuar kullanılmıştır.
Modelin üçlü ünitesinde 5 adet sırt kırlenti kullanılmıştır.

Fonksiyon     

Modelin tekli ünitesi sabittir.
Modelin ikili ünitesi sandıklı ( 118x84x161 cm) olma özelliğine sahiptir.
Modelin üçlü ünitesi sandık( 16x167x65cm)olma özelliğine sahiptir.

Fiyat Listesi

Suea İkili Sandıklı 1.023,00 TL
Suena Koltuk Takımı (1) 3.574,20 TL
Suena Tekli 568,20 TL
Suena Üçlü Yataklı 1.415,40 TL

- 2.028 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing