Kronotex Laminat Parke Modelleri


Kronotex Laminat Parke farklı renk ve desenleri ile dünya çapında kullanım görmektedir.Kusursuz ‘Clic2Clic’ sistemi hızlı ve kolay montaj imkanı sağlar. Aşınmalara dayanıklı Timberland yüzey ve 8mm kalınlığı ile iş yerlerinde orta ölçekli yoğunluklarda, konutlarda ise çok yoğun trafiklerde bile binlerce defa güvenirliğini ispatlamıştır.

Kronotex laminat parkeleri KRONO grubunun laminat parke markasıdır.Krono grubu birçok ülkede fabrikaları bulunan laminat parke sektöründe öncü olan İsviçre’li bir laminat parke firmasıdır. Kronotex laminat parke katmanlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

 -Overlay üst yüzey katmanı darbeye dayanıklı üst tabaka koruyucu bir kaplama sağlar.Bu katman çizilme,aşınma ve yıpranmalara karşı önemli derecede koruma sağlar.

 -Dekor kağıdı kısmında laminat parkenin desenini oluşturan baskılı katmandır.Bu katman yüksek kalitede,çeşitli renk ve desen tasarımları ile oluşmaktadır.

 -HDF katmanı yüksek yoğunluklu lif levhadan oluşan tabakadır.Bu tabaka ise dış etkenlere ve oluşan basınçlara karşı koruma sağlar ve laminat parkenin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

 -Alt dengeleme tabakası üstten gelen basıncı zemine eşit olarak yaymayı sağlayan tabakadır.

 Kronotex laminat parkeler özenle ve yüksek teknoloji ile tasarlanan bu tabakalar sayesinde dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı ve çok uzun ömürlü olabilmektedir. Üst yüzey laminat parkenin kolayca silinip temizlenmesini sağlar ve kimyasal temizlik malzemelerinden etkilenmez.

 Kronotex laminat parkenin göze en çok çarpan özelliği ise Clic2Clic kilitlenme sistemidir.Bu sistem sayesinde laminat parkelerin montajı yapıştırıcı kullanılmadan hızlı ve kolayca yapılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklı Timberland üst yüzeyi sayesinde çizilme ve yıpranmalara karşı da oldukça dayanıklı hale gelmektedir.

 

 

 

KRONOTEX LAMİNANT PARKE MODELLERİ

 Açık Ceviz  Üç Boyutlu Çam
   
 Sacramento Plank Meşe
 Meşe Merbau
 Maple Makassar
 Magona Koyu Ceviz
 Kayın Jatoba
 Bodense  Beyaz Kayın
   
Kül Plank (3 Boyutlu)- Yeni  Çikolata Plank – Yeni

- 4.537 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Kronotex Laminat Parke Modelleri”

  1. Arzu Gülen diyor ki:

    Bilgilendirme için çok teşekkürler..

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing