3 Boyutlu Seramik Versatile


Kütahya Seramik’ten sıradışı 3 boyutlu seramik serisi.

Seramikte bir devrim…Versatile

Versatile koleksiyonu, kişinin kendini özgürce ifade etmesini sağlayan, farklı mekan kurguları ile bir çok duyguyu ve estetiği içinde barındırıp, geometrinin tüm yaratıcılığını, akılcı ve estetik kurallarla sergiliyor.

Versatile ARC
RENKLER

BEYAZ BORDO KAHVE KREM MAVİ SİYAH
Beyaz Bordo Kahve Krem Mavi Siyah

Botutu : 12,5 cm x 29 cm

Uygulama Örnekleri

Versatile Axis 

Boyutu :  12,5 cm x 22 cm
RENKLER

BEYAZ BORDO KAHVE KREM MAVİ SİYAH
Beyaz Bordo Kahve Krem Mavi Siyah

Uygulama Örnekleri :

Uygulama Videoları : Tıkla

Uygulama Alanları

 

- 1.722 - 1

Related posts:

loading...*-*
You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “3 Boyutlu Seramik Versatile”

 1. MUSTAFA ORHON diyor ki:

  “Red Dot Design Award Best Of The Best
  2011” Versatile ile Kütahya Seramik’in oldu!
  Seramik sektörünün önde gelen markalarından Kütahya Seramik,
  Yigit Özer’in imzasını tasıyan Versatile koleksiyonu ile tasarım alanında dünyanın en büyük ödülü olan “Red Dot Design Award Best Of The Best 2011”in sahibi oldu.

  Kütahya Seramik , Versatile koleksiyonu Arc ve Axis serileriyle dünya çapında tasarım alanında uluslararası kalite onayı kabul edilen Red Dot Tasarım Ödülleri ’nde “Red Dot Design Award Best Of The Best 2011” ile “En Iyinin Iyisi”
  ödülünü kazandı.
  1953 yılından bu yana endüstriyel tasarım, ambalaj tasarımı, reklam ve interaktif medya gibi tasarımın çesitli dallarında verilen Red Dot Tasarım Ödülleri , yakın gelecegin trend yaratıcılarını gün ısıgına çıkarmak ve tanıtmak amacıyla 60 ülkeden 4433 farklı ürünün katılımıyla gerçeklestirildi. Tasarım uzmanlarından olusan bagımsız jüri, tasarımların yenilik derecesi, estetik kalitesi, hayata geçirile bilme
  potansiyeli, islevselligi, ergonomisi gibi kriterlere göre degerlendirip sıra dısı tasarım konseptlerini uluslararası itibara sahip “Red Dot” ile ödüllendirdi.
  Versatile koleksiyonu, ARC serisi ile geçtigimiz aylarda tasarım alanında dünyanın en çok tanınan ve en prestijli ödüllerinden biri olan “IF Product Design 2011”i de kazanmıstı.

 2. MUSTAFA ORHON diyor ki:

  Versatile ile ilgili olarak daha fazla bilgi için: http://bit.ly/pIcYXI

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing