Chakra 2011-2012 Katalogu


Yaşam alanlarınıza doğallığı getiren Chakra, 2011-2012 Sonbahar-Kış sezonu için yepyeni bir koleksiyon hazırladı; sizi de bu doğallığa tanık olmaya davet ediyor.

Sonbaharın başlamasıyla birlikte içinizi kavuran sıcaklık, kendini tatlı esintili, dinlenmiş ve serinlemiş yumuşak güneş ışığına bırakır. Doğanın mükemmel renk ve formlarından asla vazgeçmeyen ev markası Chakra bu sezon da sizin için özel bir koleksiyon hazırladı.

Taş tonları, lavanta, mürdüm, toprak renkleri, safir-mavi ve vazgeçilmez beyaz ağırlıklı seride nevresim takımları, yatak şalları, havlu ve bornozların yanı sıra, ev giysileri ve ev aksesuarları da bulunmakta.

Bambu ipliği, keten, ipek-saten ve pamuklu kumaşların liderlik ettiği bu romantik yolculuk, dokunulası tekstürler, el işlemeleri ve dantellerle tamamlanmakta. Nostaljik detaylar sayesinde modern hayata ince dokunuşlarla fark yaratan Chakra ürünleri, konforlu hayatlara atılan ayrıcalıklı bir imza değerinde.

Geçmişle günümüzü bir arada yaşatan koleksiyonda zarif çiçek formları, işlemeli detaylar, nakışlar ve geometrik dokular hayat bularak, geleceğe uzanan, estetik, rafine ve orijinal ürünler sunulmakta.

Güneş’in bir başka parladığı sonbahar günlerinde içinizi açacak ve yaşam alanlarınızı güzelleştirecek yeniliklerle tanışmak için Chakra mağazalarını mutlaka ziyaret edin.

Chakra Hakkında :
2005 yılında yaratılan ve yüzde yüz Türk markası olan Chakra, Denizli’nin büyük sanayi kuruluşlarından Kocaer Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Kocaer Tekstil’e bağlıdır. Özellikle dokunma duyunuzu harekete geçiren, arınma ve rahatlama gibi ihtiyaçlarınızı cevaplayan ürünleriyle sevilen ve tercih edilen bir marka oldu.

Chakra markası, doğallığın pozitif enerjisini, evlere hatta banyo ve yatak odası gibi özel yaşam alanlarına taşıma düşüncesiyle yaratıldı.

Markanın bambu odaklı koleksiyonları, insan-doku iletişimini pozitif yaşam enerjisi ile birleştirmektedir.

Banyo ve plaj havluları, bornozlar, nevresim takımları, ev giyimi, ev aksesuarları, aromatik yağ, koku, kandil, mum ve vücut bakım ürünleriyle saf, temiz, kaliteli ve ince zevkli tanımlamalarıyla bütünleşen Chakra, mağazalarında da aynı hisleri uyandırmak için özel tasarımlara imza atıyor.

Yalın zevk, duru ambiyans ve içine çeken dinginlik Chakra mağazalarını oluşturan başlıca unsurlardır.

Ev-banyo tekstili ve kişisel bakım sektörünün yeni katma değeri Chakra, ürünleri, mağaza konsepti ile akla gelen ilk markalar arasında hızla yükseliyor.

Telefon : (0216) 481 98 90
Faks : (0216) 481 98 94
E-mail : musterihizmetleri@chakra.com.tr

Chakra 2011-2012 Sonbahar / Kış Katalogu

- 3.742 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing