Gül GÖLGE’nin Evi


Gül Gölge, eşi Murat Saygı, oğulları Ali ve Emir’in yaşadıkları Emirgan sırtlarındaki bu ev, çarpıcı ve iddialı dekorasyonuyla olduğu kadar şenlikli atmosferiyle de hayli dikkat çekici.

Çift, bu eve 1,5 sene, önce Kemer Counrty’deki müstakil bir villadan taşınmış. “Evi bulmam çok zaman aldı. Tam umudu kestiğim anda emlakçı karşıma burayı çıkardı. ıçinin ferahlığı ve manzarası beni ilk anda büyülemişti” diyor ve ekliyor: “Eşim de ben de Kemer Country’de severek oturmuştuk. Ama çocuklarımızın okul düzenlerini oturtmak için şehre yakın ve hayatımızı daha kolaylaştıran böyle bir karar almanın da zamanı gelmişti artık…”   Üç kattan oluşan 400 m2’lik evin girişinde antre, mutfak, misafir tuvaleti, ara katında klasik tarzda döşenmiş gri-yeşil renklerin hakim olduğu bir salon, üst katında ise içlerinde banyo bulunan üç yatak odası ve modern tarzıyla dikkat çeken çok şık siyah beyaz ağırlıklı bir salon yer alıyor.

Dekorasyonun tamamlanmasının iki ay sürdüğünü anlatan Kazmirci de bu süreçte ev sahibesiyle çok keyifli ve uyumlu bir çalışma yaptıklarından bahsediyor, “Gül, ne istediğini iyi bilen, estetik zevki çok yüksek biri. Ortak bir arkadaşımız sayesinde tanışmıştık” diye belirtiyor.

“Evimizin her köşesiyle yaşayan bir ev olduğunu düşünüyorum. Beni tanıyanlar ‘evin seni yansıtıyor’ dediklerinde çok hoşuma gidiyor” diye belirtiyor Gölge de… Evin dekorasyonunda Dali Tasarım özel üretim ahşap mobilyalara Mis En Demeure, Haaz, Becara, Diseño, Thanx Co ve Beymen Home mağazalarından alınan şık aksesuvarlar eşlik etmiş daha çok. Evin en dikkat çeken aksesuvarı ise üst salonda yer alan siyah Moooi at. Çocukluk yıllarından beri at binmeyi çok sevdiğini söyleyen Gölge, iki salonunda da seçimlerinde atlı aksesuarlara çok yer açmış.

- 7.714 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Gül GÖLGE’nin Evi”

  1. Ma32Yt62 diyor ki:

    Very, very nice page! :)

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing