Hijyenik Boya Marshall’dan Alınır


Dekoratif boya sektörünün lideri Marshall’dan tüketicilerine özel benzersiz bir ürün: Antimikrobiyal yapılı HİJYEN.

Avrupa Birliği Kozmetik Direktifleri’ne uygun olduğu belgelenen HİJYEN, içerdiği gümüş (Ag+) iyonlarının sağladığı antimik robiyal özelliği ile temas ettiği yüzeydeki bakterileri kısa sürede öldürmektedir.

Gümüş iyonları, insan ve hayvanlara en ufak bir zarar vermeden duvarlardaki küf ve mantarları 10.000 kat daha fazla engeller. Bu nedenle temizliğin önem kazandığı hastane, veteriner, kreş, okul, ilaç fabrikaları ve gıda üretim tesisleri gibi mekanlarda güvenle kullanılabilir.

GÜMÜŞ İYONLU (Ag+)

 Dekoratif Boya sektörünün lideri olan ve renklerin modasını evlere taşıyan Marshall, çevrenin ve insan sağlığının korunması için yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyor. Bu yeniliklerin en büyüğü Marshall tarafından boya pazarına kazandırılan yepyeni bir teknoloji: Antimikrobiyal yapılı HİJYEN.

Hijyen konusunda Japon “JIS-Z-2801:2000” standartlarını karşıladığı Industrial Microbiological Services Ltd (IMSL) tarafından belgelenen HİJYEN, içerdiği gümüş (Ag+) iyonları sayesinde göstermiş olduğu antimikrobiyal özelliği ile boya yüzeyine temas eden bakteriyi kısa sürede ödürmektedir. Gümüş iyonları, insan ve hayvanlara en ufak bir zarar vermeden duvarlardaki küf ve mantarları 10.000 kat daha fazla engelleme özelliğine sahiptir ve Avrupa Birliği kozmetik direktiflerine uyum sağlamaktadır. Bu nedenle temizliğin önem kazandığı hastane, veteriner, kreş, okul, ilaç fabrikaları ve gıda üretim tesisleri gibi mekanlarda güvenle kullanılabilir.

Bu öncü içeriğe ek olarak HİJYEN; atmosfere verilen Organik Uçucu Madde Miktarı (VOC) açısından Avrupa Birliği normlarının altındadır ve bu nedenle çevre dostu bir üründür. Kokusuzdur, kolay silinebilir, zamanla renk değişimi yapmaz, sararmaz, yüksek kaplama ve iyi yapışma özelliğine sahiptir.

İpek mat, son kat iç cephe boyası olan HİJYEN’in renk seçenekleri için renk kataloğumuza bakabilir, Marshall bayilerimizde ve yapı marketlerde bulunan renk makineleri ile dilediğiniz renkte hijyen ürünü elde edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için 444 88 00

 İpek mat, son kat iç cephe boyası olan HİJYEN’in hazır olarak sunulan beş adet rengi bulunmaktadır:

 

Kokusuzdur; rahatsız edici kokusu yoktur.

Kolay silinebilir; defalarca silinebilir. Zamanla renk değişimi yapmaz ve sararmaz.

HİJYEN; atmosfere verilen Organik Uçucu Madde Miktarı (VOC) açısından Avrupa Birliği normlarının altındadır.

Su bazlı; nefes alır. Yüksek kaplama ve iyi yapışma özelliğine sahiptir.

Küf ve mantar oluşumuna karşı yüksek dirençlidir.

Industrial Microbiological Services Ltd (IMSL) belgeli, katkısız su bazlı antibakteriyel iç cephe boyası.

Uygulama Örnekleri ve Renkler

Marshall Islak Kum

Marshall Islak Kum

Marshall Çiğ Damlası

Marshall Çiğ Damlası

Marshall Mum Işığı

Marshall Nil Kıyısı

Marshall Nil Kıyısı

Marshall Bebek Pembe

Marshall Bebek Pembe

Reklam Filmi

- 3.579 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing