İpek Yorgan Silky Dreams


Yatak odalarımızdaki tehlikenin gerçekten farkında mıyız?

Yorgan deyip geçmemek lazım… Normal bir insanın hayatının üçte birinin uykuda geçtiğini düşünürsek, gece boyunca sarıldığımız yorganın seçimi kritik öneme sahiptir.

Seçeceğimiz yorganın antialerjik veya hipoalerjik, organik, hafif, hava geçirgenliği yüksek ve 4 mevsim kullanılabilen bir yorgan olması gerekmektedir. Piyasada bulunan mikrofiber, elyaf, kaztüyü, yün vb dolgulu yorganlar maalesef bu özelliklerden sadece bir  ya da birkaçını barındırırlar.

Peki tüm bu sağlıklı özellikleri ve kullanım pratikliğini sağlayan bir yorgan gerçekten yok mu?

En savunmasız anımızda, yani uyurken, sağlığımızı tehdit eden tüm alerjenlerden uzakta, gönül rahatlığıyla, konforla ve sağlıkla uyumak artık mümkün!

Gözümüzle göremediğimiz ev tozu akarları ve maytlar, yorganlarımızda barınır ve her gün yıkasanız da maalesef kurtulmanız mümkün değildir. Bu zararlı parazitlerin insan ve hayvan yaşam alanlarındaki deri hücrelerinden beslenir ve insanlarda astım ve bronşit gibi hastalıkların gelişmesine neden olur.

Oysaki doğanın mucizesi ipek, içerisinde bulunan Sericin isimli anti-akar sayesinde doğal yapısı gereği antialerjiktir ve yorganınızda bu tarz zararlı alerjenlerin barınmasına izin vermez. Bu yüzden de Alerji Uzmanları tarafından tavsiye edilen tek yorgandır!

BU YORGAN FARKLI

BU YORGAN ANTİALERJİK, SAĞLIKLI VE DOĞAL!

BU YORGANIN İÇERİSİNDE %100 SAF İPEK VAR!

İPEKTE EV TOZU AKARI VE MİTE GİBİ ASTIM VE BRONŞİTE SEBEP OLAN

ZARARLI PARAZİTLER BARINMAZ!

SILKY DREAMS %100 İPEK YORGANLARI İLE KALİTELİ VE SAĞLIKLI UYKUYA “MERHABA!” DEYİN VE SİZ DE İPEKLER İÇİNDE UYUYUN!

Yorganınız gece terletiyor, yorganınızın içerisindeki tüyler kılıfından çıkıyor, koku yapıyor ya da alerjinizi mi tetikliyor? Yoksa yorganınızın gece boyunca hışırdamasından mı şikayetçisiniz? Bu durumda size sağlıklı ve kaliteli uykunun vazgeçilmez öğesi Silky Dreams Antialerjik İpek Yorganı öneriyoruz. İpek yorgan, içerisinde %100 saf ipekten yapılmış dolguya, dışı ise %100 pamuktan yapılmış kılıfa sahip antialerjik bir yorgandır. İçinde saf ipek kullanılan bu yorgan, bilinen en sağlıklı ve kaliteli yorgan olmasının yanı sıra antialerjik ve antibakteriyel özelliklerini barındıran ve bu yüzden alerji uzmanları tarafından tavsiye edilen tek yorgandır. İpek yorganınız, kış aylarında sizi ipek kozası gibi sıcacık tutar ve aynı zamanda nefes alan doğal yapıları sebebiyle yaz aylarında terletmez ve bunaltmaz. Üretim sürecinde hiçbir kimyasal madde kullanılmaz.

ALERJİ ve İPEK YORGAN KULLANMANIN AVANTAJLARI:

Sentetiklerin ve kimyasal katkı maddelerinin kullanım yaygınlığının artmasıyla birlikte, ALERJİ ne yazık ki modern ve şehir yaşantısının temel sorunu haline geldi. Ömrünüzün üçte birini geçirmekte olduğunuz yatağınızda, tüm alerjenlerden uzakta ve sağlıklı bir uyku çekmek herkesin hakkı!

Ev tozu akarı ve mite, insan ve hayvanların yaşam alanlarında bulunan ve canlıların derisi ile beslenen gözle görülmeyecek kadar küçük parazitlerdir. Mite, evlerde en çok çocukları ve bebekleri etkiler ve insanlarda astım ve bronşite neden olan zararlı parazitlerdir. Bu tarz alerjenleri en savunmasız anımızda yani uyurken yatak odalarımızdan uzaklaştırmak elimizde. Bunun için gece boyunca sarındığınız yorganınızı doğru seçmeniz kritik öneme sahiptir. Silky Dreams İpek Yorganları olarak size ipek yorgan kullanmanızı öneriyoruz.

İpek yorgan kullanmak için çok sağlıklı sebepleriniz var:

• Antialerjiktir!

• Doğal ve Sağlıklıdır!

• Hafiftir!

• Nefes Alır

• Sıcak tutar!

• Terletmez!

• Ömürlüktür!

ÜRÜNLER:

Yorganlarımızda en değerli kabul edilen ve dut ipekböceğinden elde edilen ipek (mulberry silk) kullanılır ve imalat sürecinde hiçbir kimyasal yer almaz. Silky Dreams İpek Yorganları iki farklı kalitededir: Gold kalite olanlar, %100 el yapımıdır ve ipek dolgusu el işçiliğiyle hazırlanır. Silver kalite olanlar ise makina yapımıdır ve dolayısıyla ipek dolgusu makinalarla hazırlanır. Her iki kategoride de çift kişilik, tek kişilik ve çocuk ebatları mevcuttur.

Siz de ipekler içerisinde, sağlıkla ve koforla uyuyun…

Silky Dreams

Adres : Esensehir mah. Eryılmaz sk. No:33 Ümraniye/İSTANBUL
Telefon : 0507 525 15 77
Fax : 0216 527 65 10
E-mail : info@silky-dreams.com

- 1.101 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing