Ücretsiz Konut Sigortası


Türk Telekom tüm bireysel abonelere ücretsiz konut sigortası hediye ediyor

TÜRK Telekom, tüm bireysel müşterilerin hatlarının bağlı bulunduğu konutlara Allianz Konut Sigortası hediye ediyor

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, 31 Aralık 2012 tarihine kadar başvuruda bulunan tüm Türk Telekom bireysel müşterilerinin evleri ücretsiz olarak yangın, yıldırım, dahili su, infilak ve hırsızlık durumlarına karşı Allianz tarafından 5 bin TL tutarında sigorta kapsamına alınacak. 13 milyon Türk Telekom bireysel müşterisi herhangi bir taahhütte bulunmadan ve hiçbir ek ücret ödemeden konut sigortasından faydalanabilecek. Kampanya kapsamında sigorta güvencesi başvuru tarihinden itibaren 12 ay boyunca geçerli olacak ve bu süre içerisinde aboneliklerini sonlandıran müşterilerin konutları sigorta kapsamından çıkarılacak.

Yeni tarifeler de uygulamada

Türk Telekom, müşterilerine farklı konuşma tarifeleri de sunuyor. Ev Avantaj tarifeleri ile müşteriler seçtikleri paketteki dakikayı gün içinde ücretsiz konuşma için kullanabiliyor. Ayrıca tüm bireysel müşterilerin herhangi bir başvuru gereği olmadan aylık 3000 dakikalık konuşma hakkına sahip oldukları ‘Akşam 7’den Sabah 7’ye’ bedava konuşma imkanıyla da tüm abonelerce bu saatlerde ev telefonlarından hem şehiriçi hem de şehirlerarası ev ve iş telefonları ücretsiz aranabiliyor.

- 103 - 0

Related posts:

loading...*-*
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*

1 -- 11
Powered by WordPress | Free Cell Phone Sale at iFreeCellPhones.com. | Thanks to Palm Pre Blog, Game Soundtracks and Conveyancing